Strona: Związek Nauczycielstwa Polskiego w Politechnice Rzeszowskiej / Strona: 2

Aktualności uczelniane

21 Gru

Dziękujemy za udział w proteście

21-12-2021 r.
dziękujemy za liczne stawienie się na proteście. Pomimo przeszywającego zimna i pandemii pokazaliśmy naszą determinację w walce o wzrost wynagrodzeń i nakładów na szkolnictwo wyższe.
17 Gru

Poparcie postulatów przez Senat PRz

17-12-2021 r.
Wczoraj odbyło się posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Senat poparł nasze postulaty, z którymi w poniedziałek staniemy wspólnie na proteście. Treść uchwały znajduje

17 Gru

Zmarł nasz kolega Seweryn Ochalik

17-12-2021 r.
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o śmierci naszego kolegi Seweryna Michalika. Był pracownikiem Sekcji Systemów Zarządzania Uczelnią. Rodzinie Zmarłego składamy kondolencje
15 Gru

Akcja protestacyjna 20 grudnia br. o 13

15-12-2021 r.
Uprzejmie informujemy, że akcja protestacyjna organizowana przez Związek Nauczycielstwa Polskiego w Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się 20 grudnia br. w poniedziałek o godzinie 13 przed budynkiem V

15 Gru

Poparcie postulatów ZNP przez Samorząd Doktorantów Politechniki Rzeszowskiej

15-12-2021 r.
Dziękujemy serdecznie Samorządowi Doktorantów Politechniki Rzeszowskiej za słowa poparcia naszych postulatów. Pismo od Samorządu Doktorantów znajduje się tutaj.
14 Gru

Poparcie postulatów ZNP przez Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej

14-12-2021 r.
Dziękujemy serdecznie Samorządowi Studenckiemu Politechniki Rzeszowskiej za słowa poparcia naszych postulatów. Pismo od Samorządu Studenckiego znajduje się tutaj.

14 Gru

Dyskusja online pt. "Koszt czy inwestycja? Nauka gwarantem rozwoju"

14-12-2021 r.
Rada Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP zaprasza do udziału w dyskusji online pt. "Koszt czy inwestycja? Nauka gwarantem rozwoju"
13 Gru

Pomoc COVID

13-12-2021 r.
W ramach pomocy związanej ze zwiększonymi wydatkami na przeciwdziałanie epidemii COVID Zarząd Uczelniany ZNP w PRz przygotował karty podarunkowe do Millenium Hall dla członków związku.