Strona: Komunikat Ogólnopolskiego Komitetu Protestacyjnego Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki Związku Nauczycielstwa Polskiego / Związek Nauczycielstwa Polskiego w Politechnice Rzeszowskiej

2021-12-01
Ogólnopolski Komitet Protestacyjny RSzWiN ZNP wydał komunikat o wszczęciu akcji protestacyjnej na rzecz wzrostu wynagrodzeń pracowników szkolnictwa wyższego i nauki oraz zwiększenia ogólnych nakładów na ten sektor w 2022 r.
Z pełną treścią komunikatu można się zapoznać na stronie Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP