Strona: Widać kolejne efekty naszego protestu! / Związek Nauczycielstwa Polskiego w Politechnice Rzeszowskiej

Widać kolejne efekty naszego protestu!

2021-12-14
Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące Zespołu ds. wynagrodzeń, powołanego kilka dni temu przez ministra edukacji i nauki. Na 16 grudnia zostało zaplanowane pierwsze posiedzenie zespołu, którego zadaniem będzie przedstawienie Ministrowi analizy dotyczącej aktualnego stanu wynagrodzeń na uczelniach publicznych..Do współpracy zaproszono przedstawicieli Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki, KRASP, KRPUZ oraz RGNiSW.