Strona: Spotkanie Noworoczne / Związek Nauczycielstwa Polskiego w Politechnice Rzeszowskiej

Spotkanie Noworoczne

2020-01-24

W dniu 24 stycznia o godzinie 12 odbyło się w Klubie Pracowniczym spotkanie noworoczne zorganizowane przez Zarząd ZNP w Politechnice Rzeszowskiej.

Na spotkaniu obecni byli wszyscy członkowie Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej oraz zaproszeni goście: Pan Prorektor ds. nauki prof. dr hab. inż. Grzegorz Budzik, Pan Prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, Pan Prorektor ds. współpracy międzynarodowej prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, Pan Kanclerz mgr inż. Andrzej Sowa, Pan Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" dr inż. Bogusław Dołęga, długoletni Prezes ZNP w PRz kol. Władysław Proszak oraz przedstawiciele ZNP Oddział w Rzeszowie z kol. Prezes Anną Szczołko, kol. Wiceprezes Beatą Ratajczak, kol. Elżbietą Chodzińską - członek Zarządu i kol. Arkadiuszem Błażejowskim - członek Zarządu.

Przybyłych gości przywitał Prezes ZNP w PRz, kol. Artur Stec i złożył życzenia noworoczne. Spotkanie było okazją do wymiany zdań na temat aktualnej sytuacji szkolnictwa wyższego oraz szkolnictwa na poziomie podstawowym i średnim.

0t2a2478.jpg

0t2a2484.jpg