Strona: Zmarła Nasza Koleżanka Krystyna Chłędowska / Związek Nauczycielstwa Polskiego w Politechnice Rzeszowskiej

Zmarła Nasza Koleżanka Krystyna Chłędowska

2022-10-22

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci Naszej Koleżanki Krystyny Chłędowskiej. Była nie tylko cenionym pracownikiem Katedry Fizyki na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej, ale udzielała się społecznie, działając w Związku Nauczycielstwa Polskiego w Politechnice Rzeszowskiej. Była przewodniczącą Komisji Socjalnej i członkiem Zarządu Uczelnianego. Zawsze mogliśmy liczyć na jej trafne uwagi i nieocenioną pomoc.

Rodzinie i Bliskim  składamy kondolencje i łączymy się w bólu.

Zarząd Uczelniany ZNP w PRz